Uprawianie sportu ze świadomością ciągnących się za Tobą kabli, nie wspominając o ryzyku ich przypadkowego zaczepienia, może być bardzo rozpraszające. Pierwsze bezprzewodowe słuchawki dla biegaczy powstały w latach 80. ubiegłego wieku, kiedy inżynierowie wymyślili, jak zrobić malutkie głośniki i zminiaturyzowane nadajniki radiowe. Teraz jest sposób, by całkowicie odciąć się od przewodu (i nadal cieszyć się muzyką).

Słuchawki bezprzewodowe do biegania – jakie wybrać?

Istnieje wiele bezprzewodowych słuchawek do biegania i każda osoba ma inne potrzeby. Stworzyliśmy więc listę najlepszych dostępnych modeli, biorąc pod uwagę jakość, funkcje i cenę, abyś mógł znaleźć idealną parę, która spełni Twoje oczekiwania podczas treningu. Muzyka do biegania rozwinęła się ogromnie w ciągu ostatnich kilku lat i teraz większość smartfonów pozwala Ci przechowywać i odtwarzać Twoje własne utwory podczas biegu. Możesz nawet znaleźć dedykowane playlisty dla biegaczy, z których możesz wybierać. Jeśli jednak zdecydujesz się na parę słuchawek, upewnij się, że są one dostosowane do biegania.

Słuchawki do biegania z redukcją szumów

Słuchawki z redukcją szumów są używane przez wiele osób podczas ćwiczeń lub w podróży, by wyeliminować hałas z zewnątrz. Zazwyczaj muszą być one zakładane na uszy. Jedynym problemem jest to, że słuchawki ciągle wypadają. Jeśli zauważysz, że tak właśnie jest w Twoim przypadku podczas biegania, słuchawki na przewodnictwo kostne mogą być dla Ciebie idealną alternatywą. Oto nasze ulubione słuchawki bezprzewodowe, które pomogą Ci bez względu na to, czy masz na celu przebiec milę, czy ukończyć maraton.

Jeśli okaże się, że Twoje słuchawki wypadły, może to naprawdę zepsuć Twój bieg, rujnując doświadczenia. Z tymi wiodącymi bezprzewodowymi słuchawkami będziesz mógł przygotować playlistę na swój bieg, a także zostawić swój telefon w domu wiedząc, że nie będziesz narażony na utratę dźwięku.

Słuchawki Beats

To są słuchawki Beats, o których marzyli sportowcy. Mają o wiele więcej funkcji niż tylko nazwę marki, a do tego świetnie brzmią. Sprawdź 12-godzinny czas pracy na baterii, użyteczny zaczep na ucho oraz klasę odporności na pot i wodę IPX4. Zaprojektowane, by mogły być używane przez biegaczy, mają dłuższy kabel dla większego zasięgu i pozostaną w Twoich uszach bez względu na to, jak bardzo będziesz się obijać.

Słuchawki Bose

Bezprzewodowe słuchawki douszne Bose Soundsport Free zapewniają do 5 godzin pracy baterii i niesamowitą aplikację do łączenia. Słuchawki mają specjalny korektor dźwięku, który został dostrojony przez firmę Bose, aby zapewnić niesamowity dźwięk. Specjalnie zaprojektowano wymienne wkładki w różnych rozmiarach, aby zapewnić idealne dopasowanie, a w przypadku zgubienia jednej z nich możesz nawet skorzystać z aplikacji Find My Buds. Te słuchawki są w pełni odporne na pot i wodę, mają elegancką konstrukcję i dopasowują się do Ciebie.