Dronowiec jest wiodącym usługodawcą z Poznania świadczącym usługi fotografii lotniczej z drona oraz filmowania dronem w Wielkopolsce. Naszą misją jest dostarczanie klientom wysokiej jakości usług dronem na zamówienie, w oparciu o nasze ogromne doświadczenie lotnicze, wiedzę branżową i oczywiście oczekiwania klientów.

Filmowanie dronem – jedna usługa, wiele możliwości

Doświadczenie, zadowolenie klienta i świetne ujęcia z drona to podstawa naszej działalności. Nasz zespół ma ogromne doświadczenie w lataniu w pełni dopasowanymi dronami w Poznaniu, dużych miastach w całej Polsce oraz lokalizacjach przemysłowych.

Nasze usługi z wykorzystaniem dronów UAV mogą zapewnić fotografowanie i filmowanie z powietrza Twojego placu budowy przy codziennym postępie prac, zdjęcia i filmy z dachu dla inspekcji bezpieczeństwa lub przeglądu dachu, a także dla agentów nieruchomości i zarządców nieruchomości w celu aktualizacji zdjęć nieruchomości na stronach internetowych. Nasze drony mogą być sterowane zdalnie lub obsługiwane przez operatora na ziemi, co daje Ci pełną elastyczność w zakresie tego, gdzie chcesz, aby dron latał. Dodatkowo zapewnimy, że Twoje dane zostaną przetworzone i dokładnie przeanalizowane, tak abyś otrzymał swoje wyniki tak szybko i sprawnie jak to tylko możliwe.

Filmowanie dronem – dla kogo?

Oddaj moc rozpoczęcia swojego projektu w ręce wykwalifikowanych użytkowników dronów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w budownictwie. Używamy wysoko dostosowanych dronów, które mogą być wykorzystane na wielu etapach projektu i mogą być użyte do pomiarów, raportowania lub mapowania. Jesteśmy w stanie nie tylko wykonywać prace geodezyjne, ale mamy również możliwości filmowania z powietrza, aby dostarczyć Ci obrazy w wysokiej rozdzielczości do celów marketingowych, prezentacyjnych i komunikacyjnych.

Dronowiec.pl – filmowanie dronem w Poznaniu

ul. Sowińskiego 5,
60-264 Poznań